03.03.2019 13:22

Autosedačka pro Matyáška

 

 

Děkujeme Všem, kteří přispěli. Celou částku se podařilo vybrat a tak se autosedačka již vyrábí.

 Jakmile bude hotova, zveřejníme fotografie. 

Přečtěte si prosím příběh našeho Matyáška, který je přihlášený do projektu Patron dětí a pomozte libovolným darem k jeho lepšímu pokračování.
Každá pomoc se počítá!
Velké díky jeho asistentce Zuzce F.

Odkaz na jeho příběh 

Děkujeme hokejistům!!!

Dne 7.3.2019 se na Okresním turnaji v Rychnově na d Kněžnou, uskutečnila sbírka pro Matyáška na výše zmíněnou autosedačku. Touto cestou bychom chtěli moc poděkovat, HC Rychnov nad Kněžnou, HC Čestice a Divočákům ze Žamberka a všem jejich rodičům. Velice si vážíme vašeho zájmu o Matyáška. Všichni, kdo dokáží podat pomocnou ruku tomu, koho vlastně vůbec neznají, si zaslouží veliký obdiv. Vybraná částka je neuvěřitelných 9.600 Kč. Ještě jednou z celého srdce DĚKUJEME.

 

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Základní škola speciální Neratov

Bartošovice v Orl. h. 119
517 61
IČO 02693542


Mgr. Bronislava Havlíková
ředitelka školy
tel: 733 146 672
zřizovatel: Sdružení Neratov, z. s.
www.neratov.cz