20.11.2017 13:15

Fuser pro žáky se zrakovým postižením

Naše škola velmi děkuje za finanční podporu při zakoupení Fuseru.Jedná se o přístroj, s jehož pomocí můžeme rychle a jednoduše připravovat hmatovou grafiku a vytvářet tak pracovní listy přímo podle speciálních potřeb našich dětí. Projekt byl realizován za pomoci Nadačního fondu Českého rozhlasu za sbírky Světluška. Velké díky patří také společnosti Škoda Auto, která podpořila naší školu tím, že zakoupila balík speciálních Zy-Tex papírů. 

FOTOGRAFIE ZDE

—————

Zpět


Fuser pro žáky se zrakovým postižením

Tato fotogalerie je prázdná.


Kontakt

Základní škola speciální Neratov

Bartošovice v Orl. h. 119
517 61
IČO 02693542


Mgr. Bronislava Havlíková
ředitelka školy
tel: 733 146 672
zřizovatel: Sdružení Neratov, z. s.
www.neratov.cz