24.07.2020 07:54

Máme vymalovanou celou školu!

Zázraky se prostě dějí a my jsme za ně velmi vděčni. Za všechno může Michal Bedrníček, majitel a jednatel ve společnosti MaD Color s.r.o, Malířství&Natěračství, kterého zaujala naše prosba o pomoc a díky shodě různých okolností a situaci s Covidem, se nakonec rozhodl oslovit Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR - CMLT ČR a svou myšlenku, spolu s nimi, zrealizovat. Děkujeme všem chlapům, kteří se ve velmi krátké době a na úkor svých vlastních zakázek sebrali, přijeli a pomohli vymalovat celou školu. V pátek přijeli a za pomocí sponzorů firem Ciret, Body Color, E-coreco se pustili do obroušení a penetrování speciální probarvenou penetrací Vitex Gypsum Board do výmalby 2 tisíc metrů čtverečních.
V pondělí a úterý se pokračovalo speciální antibakteriální a antivirovou bílou barvou Vitex, která je vhodná zvláště do nemocnic a společenských zařízení. Při práci se testovaly různé vysokotlaké stříkací stroje firmy Vágner. Malířské nářadí a olepovací prostředky se použili od firmy Ciret - Štorch.