25.02.2019 20:13

Skippy Funpark Letohrad

Již několikrát mohly děti z naší školy prožít úžasně zábavné dopoledne ve SKiPi Funparku Letohrad. Všechny děti prožívaly opravdovou radost z pohybu, a to včetně těch, u kterých je možné vidět takovou radost minimálně. V průběhu návštěv jsme mohli zaznamenat u žáčků progres nejen v koordinaci pohybů na průlezkách, ale i v celkové psychomotorické oblasti. Opravu úžasné je, že ve Funparku se mohou naše děti rozvíjet nejen v pohybu, ale i v sociální oblasti, protože součástí naší návštěvy je také výborná svačina v restaruaci, kde se nám věnuje vždy milá obsluha. V neposlední řadě je podstatné zmínit inkluzi do intaktní společnosti. Nejprve jsou prostory Funparku otevřené jen pro nás, ale po hodině se dveře otevřou i veřejnosti a děti z naší školy si hrají společně s dětmi, které mají to štěstí, že se narodily zdravé. Velmi děkujeme paní Kykalové za to, že jsme mohli zdarma prožít tolik úžasných chvil. Velké díky patří také celému týmu SKiPi Funparku, který se vždy o nás vlídně a ochotně stará a nešetří úsměvem. 
Děti a kolektiv ZŠS Neratov

Fotogalerie

—————

Zpět


Kontakt

Základní škola speciální Neratov

Bartošovice v Orl. h. 119
517 61
IČO 02693542


Mgr. Bronislava Havlíková
ředitelka školy
tel: 733 146 672
zřizovatel: Sdružení Neratov, z. s.
www.neratov.cz