25.03.2020 17:42

Tolik potřebné roušky

Sdružení Neratov z. s.,  bylo osloveno s prosbou o ušití mnoha set kusů roušek, takže se i náš pedagogický sbor od pondělí 16. 3. snaží pomoci, těm, kteří to potřebují a se vší vervou jsme se vrhli na šití roušek. Někdo stříhá, další zažehlují a šijí. Práce je to zdlouhavá a časově náročná ale má to smysl. Velký obdiv před každou kolegyní, která musí stíhat domácnost, hromadu školních úkolů a ještě po večerech šije roušky. 

S tím je spojena velká prosba - pokud máte doma čistý bavlněný materiál, (stará prostěradla apod.) který bychom mohli použít, ozvěte se nám. Předem děkujeme. Roušek je zapotřebí mnoho a látky docházejí. Děkujeme!

—————

Zpět


Kontakt

Základní škola speciální Neratov

Bartošovice v Orl. h. 119
517 61
IČO 02693542


Mgr. Bronislava Havlíková
ředitelka školy
tel: 733 146 672
zřizovatel: Sdružení Neratov, z. s.
www.neratov.cz