27.06.2016 21:10

"Vy rozhodujete, my pomáháme!"

 
Společnost Tesco nás v červnu podpořila v rámci projektu "Vy rozhodujete, my pomáháme". Zákazníci v každém obchodě Tesco dostali za svůj nákup žetonek, kterým mohli hlasovat pro jeden ze tří regionálních dobročinných projektů. My jsme se ucházeli o podporu zákazníků v Tesco v Rychnově nad Kněžnou a celkem jsme od nich dostali úžasných 18 115 žetonků (druhý projekt v pořadí dostal 7197, takže jsme vyhráli s opravdu velkým náskokem). Díky našim rychnovským podporovatelům jsme tak dosáhli na příspěvek ve výši 30.000 korun od společnosti Tesco na dva naše letní tábory, na které společně pojedou děti s postižením i bez něj. Děkujeme všem, kdo nás svým žetonkem podpořili a umožnili tak dětem navzdory handicapu prožít krásné letní dny na táboře v orlickohorské přírodě! Náš dík patří také společnosti Tesco, která svým projektem podpořila nejen nás, ale i další prospěšné akce a aktivity v naší republice.
Společnost Tesco nás v červnu podpořila v rámci projektu "Vy rozhodujete, my pomáháme". Zákazníci v každém obchodě Tesco dostali za svůj nákup žetonek, kterým mohli hlasovat pro jeden ze tří regionálních dobročinných projektů. My jsme se ucházeli o podporu zákazníků v Tesco v Rychnově nad Kněžnou a celkem jsme od nich dostali úžasných 18 115 žetonků (druhý projekt v pořadí dostal 7197, takže jsme vyhráli s opravdu velkým náskokem). Díky našim rychnovským podporovatelům jsme tak dosáhli na příspěvek ve výši 30 000 korun od společnosti Tesco na dva naše letní tábory, na které společně pojedou děti s postižením i bez něj. Děkujeme všem, kdo nás svým žetonkem podpořili a umožnili tak dětem navzdory handicapu prožít krásné letní dny na táboře v orlickohorské přírodě! Náš dík patří také společnosti Tesco, která svým projektem podpořila nejen nás, ale i další prospěšné akce a aktivity v naší republice.

—————

Zpět


Kontakt

Základní škola speciální Neratov

Bartošovice v Orl. h. 119
517 61
IČO 02693542


Mgr. Bronislava Havlíková
ředitelka školy
tel: 733 146 672
zřizovatel: Sdružení Neratov, z. s.
www.neratov.cz